Şahsiyet Dizisinin Galasında En KenardA Kalan Cansu Dere Rahatsız Oldu: Mimikleri Gözden Kaçmadı

Başarılı oyunculuğu ve duru güzelliğiyle meşhur Cansu Dere’nin bu gece gerçekleşen Şahsiyet dizisinin galasında yaşadığı garip anlar dikkat çekti.

Ezel’deki Eyşan rolüyle hepimizin aklına kazınan, o günden bugüne de birçok başarılı yapımda rol alan ve başarılı oyunculuğuyla daima takdir edilen isimlerden biri Cansu Dere.

En son Sadakatsiz dizisiyle televizyon ekranlarında gördüğümüz Cansu Dere, 2018 yılında başlayan Şahsiyet dizisinde de Nevra Elmas karakterine hayat veriyor.

Cansu Dere, geçtiğimiz saatlerde Haluk Bilginer, Erdal Özyağcılar, Şebnem Bozoklu ve niceleriyle beraber rol aldığı, 13 Kasım’da ikinci sezonu yayınlanacak olan dizisi Şahsiyet’in galasına katıldı. Ve sanıyoruz ki gala bir tık olaylı geçti…

Magazin Kuryesi’nin paylaştığı röportajda, Onur Saylak konuşurken önce Erdal Özyağcılar’ın senarist Hakan Günday’ı yanına çekmeye çalıştığı fakat kendisinin gelmediği ?

Ardından Erdal Özyağcılar’ın Hakan Günday’ı tutarak yanına çektiği görülüyor.

Dikkat çeken şey ise, bu sırada kenara itilmiş gibi gözüken Cansu Dere’nin mimikleri…

Siz nasıl yorumlarsınız bilmiyoruz ama sosyal medyada Cansu Dere’nin kenara itildiği ve durumdan da rahatsız olduğu düşünülüyor… O anları izleyin, yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx