Hamileyken ameliyat olmuştu: Kourtney Kardashian geçirdiği zor günleri anlattı

Blink-182 grubunun davulcusu Travis Barker’la (47) geçtiğimiz yıl dünya evine giren magazin ünlüsü Kourtney Kardashian’ın (44), geçirdiği ameliyatın ardından kendisinin ve bebeğinin sağlığının iyi olduğu açıklanmıştı.

Yakın zamanda Vanity Fair İtalya’nın kapağında yer alan Kardashian, beklediği 4. bebekle hamileliğinin iniş ve çıkışlarından bahsetti.

Kourtney Kardashian, Travis Barker…

Geçirdiği zor günlere atıfta bulunan Kardashian, “Ameliyattan hemen sonra kendimi serbest bıraktığım ve endişelenmeyi bıraktığım noktaya ulaştım. Artık bebekle her gün konuşuyorum, pozitif bir zihniyete sahibim, başımı dik tutuyorum ve bol bol dua ediyorum” derken korkmaktan kurtulmanın biraz zaman aldığını da itiraf etti.

Çift, bebek beklediklerini haziran ayında, Kardashian’ın Barker’ın konserinde Blink-182’nin “All the Small Things” müzik videosuna selam olarak “Travis, I’m Pregnant” (Travis, Hamileyim) yazan bir pankartı havaya kaldırmasıyla açıklamıştı.

Poosh isimli bir girişimi de bulunan Kardashian’ın, eski partneri Scott Disick’ten 8 yaşındaki Reign Aston ve 13 yaşındaki Mason Dash ile 11 yaşındaki kızı Penelope Scotland isimli üç çocuğu bulunuyor. Barker da 19 yaşındaki oğlu Landon’u, 17 yaşındaki kızı Alabama’yı ve 24 yaşındaki üvey kızı Atiana’yı da eski karısı Shanna Moakler ile paylaşıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx