Fenerbahçeli Altay Bayındır ile Melisa Aslı Pamuk Arasında Başlayan İlişki İddiası Gündeme Bomba Gibi Düştü!

Fenerbahçe’nin milli kalecisi Altay Bayındır ile güzel oyuncu Melisa Aslı Pamuk arasında başlayan ilişki dedikodusu magazin dünyasının gündemine oturdu. Bel fıtığı sakatlığı nedeniyle uzun süredir kalesini koruyamayan Altay Bayındır’ın, Melisa Aslı Pamuk ile 3 aydır birlikte olduğu iddia edildi.

Sezonun bitmesiyle birlikte yılın ilk aşk bombası sosyal medyanın diline düştü. Fenerbahçe’nin kalecisi Altay Bayındır ile Melisa Aslı Pamuk’un 3 aydır birlikte olduğu iddia edildi.

Takvim’in haberine göre; daha önce basketbolcu Mahir Ağva ile ilişkisi olduğu iddia edilen Melisa Aslı Pamuk, bu kez gönlünün Altay Bayındır’a kaptırdığı söylentisi magazin basınına bomba gibi düştü.

Sakatlığı sebebiyle uzun süre kalesini koruyamayan ve bu süreçte ameliyat olan Altay Bayındır’ın 3 aydır Melisa Aslı Pamuk ile gözlerden uzak bir ilişki geçirdiği iddia ediliyor.

2027 yılına kadar Fenerbahçe ile sözleşme uzatan 25 yaşındaki Altay Bayındır, 32 yaşındaki Melisa Aslı Pamuk ile bu yazı birlikte geçireceği söylentiler arasında.

Melisa Aslı Pamuk, Kasım 2022’de Mustafa Mert Koç’tan bir yıllık beraberliğin ardından ayrılmıştı.

Sizce bu söylentiler gerçekse müstakbel çiftimiz yakışıyor mu?

Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir