Burcu Esmersoy ve Nazım Akmandil İtalya’da evlendi

Güzel manken Burcu Esmersoy İtalya’nın Puglia kentinde Nazım Akmandil ile dünyevine girdi. Esmersoy Good Job Games kurucu ortağı iş insanı Nazım Akmandil’e evet dediği anlarda gözyaşlarına hâkim olamadı.

UÇAKTA TANIŞTLAR

Geçtiğimiz gün düğününe gün sayan Esmersoy sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla Akmandil ile nasıl tanıştığını anlattı. Esmersoy ve Akmandil aynı uçakta yan yana koltuğa denk gelmiş ve bu şekilde tanışmışlardı.

“YANINDA UYUMAYAYIM HORLARIM…”

Burcu Esmersoy katıldığı bir programda bu anları, “Bir sabah 08.15 uçağıyla Berlin’e uçarken, bomboş bir uçakta 2A ve 2B’ye oturduk biz. Boş uçakta yan yana! Uçak kalkmadan yorucu bir tempoda çalıştığım için hep uyurum ben. Dikine uyuyabilen bir insanım… ‘Ne kadar hoş bir çocuk onun yanında uyumayayım şimdi horlarım ben’ diye düşünerek başka yere oturdum. Uçaktan indik, pasaport kuyruğuyla karşılaştım, 1 saat 45 dakika! O kuyrukta 2 tane Türk, konuşmaya başladık.” diyerek anlatmıştı.

PARTİDE DOYASIYA EĞLENDİLER

Daha önce iki kez nikah masasına oturan ve evlilikleri kısa süren 46 yaşındaki sunucu Burcu Esmersoy, kendisinden 15 yaş küçük Nazım Akmandil ile nikah öncesi arkadaşlarıyla birlikte verdiği dün geceki partide doyasıya eğlendi.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx