Skandal davada yeni bir aşk mı doğuyor? Johnny Depp’in avukatı dikkat çekiyor

Amber Heard ve Johnny Depp davası devam ederken son günlerde Heard’ün çapraz sorgusunda yer alan Depp’in avukatı Camille Vasquez, âdeta toplumsal medyada bir yıldız üzere parlıyor. Üstelik Vasquez, yalnızca mesleğindeki başarısıyla değil, Depp ile romantik bir alaka yaşadığıyla ilgili söylentilerin de odağında yer alıyor.

Tüm dünyanın takip ettiği Amber Heard ve Johnny Depp davasının gerçek yıldızı aşikâr oldu. Depp’in avukatı Camille Vasquez, yalnızca duruşma sırasındaki başarısıyla değil birebir vakitte ünlü aktöre karşı takındığı samimi davranışlarla da Depp hayranlarının gönlünü kazanmış üzere görünüyor.

Bilhassa Amber Heard’ün çapraz sorgusu sırasında sergilediği hal ve Heard’ü köşeye sıkıştırmasıyla toplumsal medyada beğeni toplayan Vasquez, bir yandan da Depp ile bir romantik bağ için yakıştırılan isim haline geldi.

Vasquez’in, Depp ile bir bağının olup olmadığı sorulduğunda yalnızca gülümsemesi ve rastgele bir yorum yapmaması da söylentileri alevlendirdi.

37 yaşındaki Camille Vasquez, bilhassa toplumsal medyada büyük bir hayran kitlesi kazandı. Vasquez’e olan ilgi, bu hafta Heard’ü çapraz sorguya çektikten sonra arttı.

Hayranlar, Depp ve Vasquez’in mahkeme salonundan manzaralarını memler haline getirip paylaşıyor. Bir hayran, “I Heart Camille Vasquez” tişörtü giyerek paylaşım yaparken, bir diğeri da Vasquez’i, Marvel karakteri Thor olarak tasvir eden memler tweetliyor, bir tarafta da Depp ve Vasquez’in birbirlerine sarıldıkları anlar paylaşılıyor.

CAMILLE VASQUEZ KİMDİR?

37 yaşındaki Camille Vasquez, Temmuz 1984’te Kolombiya asıllı ebeveynleri Leonel ve Marilia Vasquez’in çocuğu olarak dünyaya geldi. Kamu kayıtlarına nazaran, Buena Park’ta 1 milyon dolarlık bir meskende yaşıyorlar.

Newsweek’in haberine nazaran Vasquez, 2006 yılında Güney Kaliforniya Üniversitesi’nden sanat, bağlantı ve siyaset bilimi alanında lisans derecesi ile mezun oldu. Akıcı İspanyolca konuşan Vasquez, 2007’den 2010’a kadar Los Angeles’ta bir hukuk okuluna gitti ve Brown Rudnick LLP’ye ortak olarak katılmadan evvel bir hukuk firmasında çalıştı.

Hukuk firmasının web sitesindeki biyografisine nazaran, mukavele uyuşmazlıkları, işle ilgili haksız fiiller ve istihdamla ilgili tezler konusunda ek tecrübeye sahip davacı tarafı karalama davalarına odaklanıyor. Ayrıyeten, prestij idaresi ve bu misyonlardan kaynaklanan kriz irtibatı sıkıntılarıyla ilgili kapsamlı tecrübeye sahip olduğu belirtiliyor.

VASQUEZ VE HEARD ORTASINDA TANSİYON

Vasquez ve Heard ortasındaki etkileşim, bu hafta başlarında duruşmanın çapraz sorgu kısmında gerginleşti. Bir noktada, Vasquez Heard’e, 7 milyon dolarlık boşanma muahedesinin tamamını daha evvel yaptığını tez etmesine karşın hayır kurumlarına bağışlamadığını itiraf ettirdi.

Vasquez, oyuncuyu yaralandığı argüman edilen yüzünü gösteren bir fotoğrafı düzenlemekle de suçladı. Ayrıyeten Depp’in Heard’ün birçok kurbanından yalnızca biri olduğunu tez etti ve 2009’da Seattle-Tacoma Milletlerarası Havalimanı’nda tutuklanmasıyla ilgili bir makaleye atıfta bulunarak onu eski kız arkadaşına vurmakla suçladı. Vasquez, Heard’e şu soruyu sordu:

“İlişkiniz sırasında Bayan Van Reed’e şiddet uyguladınız, değil mi? Ve basına yansıdı, bu gerçek değil mi? Demek saldırdığınız tek partner Bay Depp değil, değil mi Bayan Heard?”

Vasquez’in soruları, uzun müddettir soğukkanlılığını koruyan Heard’ü savunmaya geçirdi.

JOHNNY DEPP SAYESİNDE O DA PARLADI

Vasquez’in soruları ve amber Heard’ün bu sorulara cevap veremeyişi toplumsal medyada Johnny Depp hayranlarının yine artmasını ve hatta Vasquez’in de parlamasını sağladı. Bir hayran, “Hâlâ bir Johnny Depp hayranıyım, lakin artık ayrıyeten sıkı bir Camille Vasquez hayranıyım” dedi.

TikTok’ta #CamilleVasquez hashtag’li görüntüler 454 milyon defa görüntülendi.

Hukuk uzmanları, Depp’in üç Oscar adaylığı da dahil olmak üzere onlarca yıllık mesleğindeki muvaffakiyetinin hem kendisine hem de avukatına yarar sağladığını belirtiyor.

Hatalı seri cinsel tacizci Harvey Weinstein’ı temsil eden kriz koordinatörü Juda Engelmayer, The Daily Beast’e verdiği demeçte şunları söyledi: “Johnny Depp toplumsal medyada kazanıyor, bu yüzden avukatı da kazanıyor. Geçmişe baktığımızda cinsel kabahatlerle suçlanan erkekleri savunan bayanlar, çevrimiçi nefretle karşılanmıştır. Lakin Camille Vasquez, Johnny’nin övgüsünden yararlanmış üzere görünüyor.”

Engelmayer kelamlarına şu formda devam etti: “İnsanlar her vakit Johnny Depp’i sevmek ister. 35 yıldır işinin başında. Birini destekleyeceklerse, onu desteklemek istiyorlar.”

AŞK VAR MI?

Vasquez’in duruşmada Depp’e yakın oturduğu, onunla konuşurken elini tuttuğu görüntüleri toplumsal medyada büyük ilgi görüyor. Birtakım hayranlar, avukat ve ünlü müvekkili ortasında mümkün bir romantizm hakkında spekülasyonlar yaratıyor.

Hayranlar, ikilinin duruşma sırasındaki hallerinden klipler yapıp TikTok’ta paylaşıyor. Fakat TMZ’nin haberine nazaran; Vasquez’in şu anda bir ilgisi var.

Related Posts

Bahçe ve balkon için masa seçimi nasıl olmalı?

Yaz mevsiminin vazgeçilmezi bahçe ve balkonlarımızda dekoratif dokunuşlar yaparken en önem verilen noktalardan biri de masa seçimi oluyor. Alanın …

Cüneyt Arkın’a veda! Ailesinden yeni açıklama

Türk sinemasının efsane isimlerinden Cüneyt Arkın, geçtiğimiz salı günü 85 yaşında hayata gözlerini yumdu. Bugün son yolculuğuna uğurlanacak olan …

Muhteşem Lig ve 1. Lig yayın hakları 2 yıl daha Digiturk beIN MEDIA GROUP’ta

Türkiye Futbol Federasyonu İdare Şurası yaptığı toplantıda; 2022-2023 futbol dönemi ve devam eden dönemlere ait olarak, TFF Muhteşem Lig ve TFF 1 …

Denizli’de 8 milyon yıllık fosil bulundu

Denizli’de tarihi açıdan araştırmacıları heyecanlandıran bir gelişme yaşandı. Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi …

Müge Anlı’dan Esra Erol’u çıldırtacak nispet! Kına gecesine bakın kimi çağırdı

Sevenlerine kendi programında evlenme kararı aldığını açıklayan Müge Anlı, karardan bir kaç gün evvel kına gecesi yaptığı ortaya çıktı. Son …

Çubuk’ta 19 bin 600 öğrenci karne aldı

Çubuk ilçesinde 19 bin 600 öğrenci karne heyecanı yaşadı. Barbaros Mahallesi’nde bulunan Barbaros İlk ve Ortaokulunda düzenlenen törende …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.