Kemer Belediyesi Kick Boks takımı göğsümüzü kabarttı

Denizli’de bu yıl 5’ncisi düzenlenen İller Arası Kick Boks Ligi’nin 1. Etap Müsabakaları’na katılan Kemer Belediyesi Kick Boks takımı, 3 birincilik, 2 ikincilik ve 2 üçüncülük elde etme başarısı göstererek Kemer’in gururu oldu.

Denizli’de bulunan Hasan Güngör Spor Salonu’nda 5-6 Ağustos tarihlerinde yapılan organizasyona, 22 ilden 952 sporcu 109 farklı sıklette mücadele etti.

Kemer Belediyesi ile Kemer Halk Eğitim Merkezi iş birliğince açılan ücretsiz kick boks kursunda Kick Boks Antrenörü Volkan Kaplan tarafından yetiştirilen sporcular, katıldıkları organizasyonda Kemer’e 7 madalya ile döndü.

Kick Boks Antrenörü Volkan Kaplan, yaptığı açıklamada, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun öncülüğünde başlatılan kick boks kursuna katılan öğrencilerin çalışmalarının meyvelerini vermeye başladığını söyledi.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun ekipman, salon temizliği, sporcuların ulaşım ihtiyacı ve diğer konularda kendilerine her zaman destek olduğuna işaret eden Kaplan, “Başkanımıza her anlamda verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Halk Eğitim Merkezi de sporcularımızı kayıt altına alıp kurs açıyor ve yer tahsisi konusunda yardımcı oluyor. Böyle güzel amaçlı bir iş birliği olunca da sporcularıma sadece çalışmak ve başarılı olmak kalıyor. Onlar da bu işin hakkını vermek için çabalıyorlar. Bu turnuvada ekibimin elde ettiği başarılardan dolayı çok mutluyuz.” dedi.

Organizasyonda derece alan Kemerli kick boks sporcuları ise şu şekilde:

42 kilo kick light yıldız erkeklerde Galip Akif birinci, +70 kilo kick light büyük kadınlarda Betül Coşkun birinci, 21 kilo point fighting alt minik erkeklerde Aras Ekici birinci, 81 kilo low kick genç erkeklerde Seyfi Demir Ataş ikinci, 21 kilo point fighting alt minik erkeklerde Tuna Ekici ikinci, 75 kilo low kick büyük erkeklerde Onur Tarhan üçüncü, 91 kilo low kick büyük erkeklerde Umut Kılıç üçüncü oldu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx