Alparslan Türkeş’in kurmayından Kılıçdaroğlu’na takviye: “Tayyip Beyefendi, kusura bakma seni götüreceğiz”

CHP’nin “Önce Türkiye Buluşması”nda konuşan ülkücü Hekim Selim Kaptanoğlu, “Ben inanıyorum gidecekler hiç yolu yok… Tayyip Beyefendi, kusura bakma. Seni götüreceğiz. Senin sonun geldi. ‘Hata yapıyorsunuz’ filan dersen, biz de Allah’tan af dileriz. ‘Yanlış yaptık, kusura bakma’ deriz. Allah bizi de affeder. Allah’ın tek kulu Tayyip Beyefendi değil ki bizi de affeder, hiç kuşkum yok. Allah hepimizin yardımcısı olsun, Sayın Genel Liderim (Kemal Kılıçdaroğlu) Allah size güç versin. Sonuna kadar davacılar olarak yanınızdayız. Biz bu işi bitireceğiz” dedi.

Kaptanoğlu, Kurucu Genel Lideri Alparslan Türkeş periyodunda MHP’de teşkilatlardan sorumlu genel lider yardımcılığı, İstanbul Vilayet Başkanlığı üzere değerli misyonlar yapmış bir isim.

CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara’da ANFA Genel Müdürlüğü’nde bu akşam düzenlenen “Önce Türkiye Buluşması’na” katılarak, ülkücü bir kitleye hitaben konuşma yaptı.

Toplantıda, bir saat kadar süren basına kapalı kısmı de yapıldı.

Açık kısımda konuşan ülkücü avukat Tuğrul Yıldız, Türk milliyetçilerinin kederlerinin ve problemlerinin Türk milletinin kederi ve soruları olduğunu lisana getirerek, “Üzülerek söylüyorum ki devletimiz önemli bir egemenlik sorunu ile karşı karşıyadır” dedi.

Kaptanoğlu, “Ne keyifli Türküm” demenin bile yasaklanmasının Türkiye’nin egemenliğini tehdit eden “öncü rüzgarın kasırgası” olduğunu söyledi. Yıldız, Türkiye’yi tehdit eden bir kasırga olduğunu ve bunun suratını da mültecilerin artırdığını belirterek, “Yaklaşan kasırganın vitesini, elin, kolunu sallayanın ülkemize alınması ve hatırı sayılır bir sayıda da vatandaşlık verilmesi artırmıştır” diye konuştu.

Yıldız, CHP’ye mülteciler konusunda sorumluluk yüklendiğini aktararak, Kılıçdaroğlu’na “CHP olarak gerek ana kademede gerek Meclis’te Türk milliyetçilerinin hakkını teslim edeceksinizdir. Buna inanıyorum. Bu teslimin de tarihi bir misyon olduğunu düşünüyorum, ülkemiz için özlenen tablonun da bu olduğuna inanıyorum” dedi.

BAHÇELİ’YE ELEŞTİRİ

MHP’nin Kurucu Genel Lideri Alparslan Türkeş periyodunda partide teşkilatlardan sorumlu genel lider yardımcılığı, İstanbul Vilayet Başkanlığı üzere değerli vazifelerde bulunmuş olan tıp tabibi Selim Kaptanoğlu da konuşmasında Kılıçdaroğlu’na takviye verdi.

Kaptanoğlu, “Türkiye 20 yıldan beri bir idarenin altında. Recep Tayyip Erdoğan beyin idaresinde. Yanında da şu anda bizim evvelce genel liderimiz olan, hala MHP’ye genel lider olan, davacıların başkanı üzere duran Devlet Bahçeli Türkiye’yi yönetiyorlar. Arkadaşlar hangi şeyimiz gerçek gidiyor” dedi.

Kaptanoğlu, iktidarın dış siyasetteki zikzaklarına reaksiyon göstererek, “Bunların hepsi tahminen üç, beş kuruş para bulmak için, Türkiye’yi içinde bulunduğu derin ekonomik çıkmazdan çıkarmak için filan yapmış olabilir. Lakin bu formda bulanan paralar yarın Türk milletinin egemenliğini yok eder. Bu formda paralarla taşıma suyu ile değirmen dönmez” diye konuştu.

“MAALESEF ŞU ANDA BİZİ YÖNETENLER BU TÜRLÜ BİR HASTALIĞA DUÇARLAR ÜZERE GELİYOR”

Kaptanoğlu, kelamlarına şöyle devam etti:

  • Tayyip Beyefendi ve yanındaki ortağı, hatta üçüncü ortakları da var, Doğu Perinçek Beyefendi. Bunlar diyorlar ki ‘Türkiye’yi biz kurtarabiliriz, beka sorunu. Biz olmazsak Türkiye hayatta kurtulmaz, öbür kimse bu işi yapamaz’. Ben tabibim. Bizim Rasim Adasav diye bir hocamız vardı, psikiyatri profesörü. Kederi ki ‘Bir insanın aya hava gideceğini düşünmesi hastalık değildir. Aya oksijen gidebilir. O vakit bitki olur, çiçek olur filan. Birileri kalkıp, aya bu havayı yalnızca ben götürebilirim, derse o hastadır. Aman dikkat edin, tedaviye muhtaç’. Maalesef şu anda bizi yönetenler bu türlü bir hastalığa duçarlar üzere geliyor. ‘Benden öteki kimse yapamaz’ falan filan. Bunların hepsi kıssa.
  • Elbette bu milletin asil evlatları kendilerini kurtaracak idareleri de başkanları de bulur, çıkartırlar. Ben Sayın Genel Lideri (Kılıçdaroğlu) takip ediyorum Allah ondan razı olsun bilhassa son 4-5 yıldır izlediği siyaset Türk milletini birleştirici, bütünleştirici, bir ortaya getirici siyaset. Solun birtakım hastalıkları var ben bunu biliyorum geçmişten, teşkilatlardan sorumlu genel lider yardımcılığı yaptım Alparslan Türkeş vaktinde üç yıl İstanbul vilayet başkanlığı yaptım, eski bir siyasetçiyim. Genel Liderimiz (Kılıçdaroğlu) bu değişiklikleri yaparken kimi cılız sesler ortaya çıkıyor ‘efendim ne gerek var, yanlış yapıyorlar..’. Yahu siz Türk milletini tanımıyor musunuz Türk milletinin hassas noktalarını bilmiyor musunuz.

“TAYYİP BEYEFENDİ, KUSURA BAKMA”

Kaptanoğlu “Tayyip Beyefendi, kusura bakma. Seni götüreceğiz. Senin sonun geldi. ‘Hata yapıyorsunuz’ filan dersen, biz de Allah’tan af dileriz. ‘Yanlış yaptık, kusura bakma’ deriz. Allah bizi de affeder. Allah’ın tek kulu Tayyip Beyefendi değil ki bizi de affeder, hiç kuşkum yok. Allah hepimizin yardımcısı olsun, Sayın Genel Liderim (Kemal Kılıçdaroğlu) Allah size güç versin. Sonuna kadar davacılar olarak yanınızdayız. Biz bu işi bitireceğiz” dedi.

Related Posts

12 yaşındaki oğlunu ödevini yapmadığı için yakarak öldürdü

Pakistan’ın Karaçi bölgesinde yer alan Pakistan’ın Orangi kasabasında Shaheer Khan isimli çocuk, 14 Eylül’de ciddi yanıkla hastaneye başvurdu …

MHP’li Kalaycı: 6’lı masaya Türk milletinin itimadı yok

 MHP Genel Lider Yardımcısı Mustafa Kalaycı, “HDP’nin, PKK’nın, FETÖ’nün ve muhasım dış güçlerin masa altında gizlendiği 6’lı masaya Türk …

TFF Lideri’nden Yusuf Demir açıklaması

A Ulusal Futbol Grubu, 25 Eylül Pazar günü Faroe Adaları ile deplasmanda oynayacağı UEFA Uluslar C Ligi 1. Küme son maçı için Danimarka’nın …

DÜZGÜN Parti’den Kılıçdaroğlu’nun biat davetine yanıt geldi: Son noktayı biz koyarız

Kılıçdoğlu’nun kelamları 6’lı masaya adaylık dayatması, bilhassa de Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu ismini ön plana çıkaran DÜZGÜN Parti’ye rest …

95 hâkim ve savcının ihracı Danıştay’dan döndü

Hâkimler ve Savcılar Kurulu (HSK), 15 Temmuz darbe girişiminin ardından ihraç edilen 7 hâkim ve savcıyı, Danıştay’dan iptal kararı almaları …

Galatasaray Adana Demirspor maçı ne zaman?

Galatasaray Adana Demirspor maçı ne zaman? sorusu futbolseverler tarafından araştırılmakta. Süper Lig’de heyecan Adana Demirspor – Galatasaray …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.